SKN Level

SKN Level jest studenckim kołem naukowym działającym na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Nasze koło zajmuje się wszystkim związanym z grami komputerowymi, od grafiki, po sztuczną inteligencję, na samym Gamedev’ie kończąc 🙂

W tym semestrze prowadzimy warsztaty z wybranych środowisk związanych z grami :

 

Unity

Warsztaty tworzenia gier dla początkujących przy wykorzystaniu silnika Unity.  Nauka obejmuje: tworzenie multiplatforowych aplikacji, 3d i 2d, pisanie algorytmów w języku C#,  tworzenie animacji, efektów cząsteczkowych, materiałów a także Level i UI design. Po ukończeniu kursu, każdy młody developer będzie w stanie napisać własną prostą grę.

 

Blender

Podstawy, interfejs, jak budować modele do gier, teksturowanie, normal mapy, praca światłem i kamerą, projektowanie na podstawie blueprints oraz używanie modifers, teksturowanie oraz normalmapy. Cycles render i jak z niego korzystać, animacje na kościach.

 

3DS Max

Zajęcia obejmować naukę tworzenia modeli do gier. Na zajęciach poruszymy tematy: Game Art, Projektowanie postaci, Modelowanie postaci do animacji, UVM map/unwap,  Material editor (z tworzeniem realistycznych materiałów), Tworzenie kośćca, Animacje, Podstawa ZBrush.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych ! 🙂

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt do mnie lub do Kamili Andrzejuk